لوگو جدید

?درباره ابنیه سازان مقاوم قربانی ( حاج رحیم قربانی )

عکس مقاله ( ابنیه سازان مقتوم قربانی )
درباره ابنیه سازان قربانی
درباره ابنیه سازان مقاوم حاج رحیم قربانی

گروه انبوه سازی قربانی از سال ۱۳۷۴ با هدف ساخت مسکن انبوه ، شروع به فعالیت کرده است.
این شرکت در تاریخ ۲۹/۸/۹۲ و به شماره ثبت ۴۴۵۴۹۷ در تهران – شهر زیبا بصورت رسمی با نام «ابنیه سازان مقاوم قربانی» (سهامی خاص) فعالیت خود را از سر گرفت.

به طور کلی فعالیت شرکت در زمینه امور پیمانکاری از قبیل ابنیه شامل طراحی، مشاوره، محاسبه نظارت و اجرا در زمینه ساخت و مشارکت در ساخت و ساختمان سازی نوسازی و بازسازی و انبوه سازی انواع اماکن مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی، بیمارستانی، صنعتی و ساخت مدرسه، انجام کلیه امور خرید، فروش، واردات و صادرات مصالح ساختمانی و کلیه کالاهای مجاز بازرگانی و انعقاد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد.

این گروه عمرانی یکی از بزرگترین فعالان صنعت ساختمان می‌باشد که با پشتوانه‌ی نیروی کار متخصص ایرانی در جهت ترویج انبوه سازی به سبک مدرن و اعمال مشخصات فنی و مقررات ملی ساختمان ، استفاده از تکنولوژی نوین ساخت ، رعایت اصول معماری و شهرسازی ، استفاده‌ی درست از فضاها و کاهش سطح زیر بنا، رعایت اصول زیست محیطی و ارائه الگوهای ‌بینظیر مسکن تاسیس گردیده است.

از مهمترین دستاورد های این مجموعه میتوان به ساخت ‌چندین هزار واحد مسکونی با امکانات هتلینگ ، ایجاد رونق اقتصادی و ایجادو افزایش شغل در بخش های مرتبط اشاره کرد.

پروژه های حاج رحیم قربانی

این مجموعه در زمینه‌ی ساخت مجتمع های مسکونی ، تجاری و آماده سازی زمین متمرکز شده است.

 

عکس زوم شده واترمارک خورده حاج رحیم قربانی با استایل تصاور املاک یو

پروژه های مربوطه

برج اداری رونیکا پلاس

?برج اداری رونیکا پلاس (پیش فروش )

برج مجلل اداری رونیکا پلاس یکی دیگر از سازه های حاج رحیم قربانی است که کیفیت بسیار زیادی ساخته شده ، جهت اطلاعات بیشتر ، اینجا کلیک کنید

عکس مقاله ( برج نگین پونک )

?برج مجلل نگین پونک تهران

بررسی پیشرفته و قیمت برج مسکونی پونک که توسط حاج رحیم قربانی ساخته شده ،اینجا پیشرفته ترین بررسی ها رو انجام دادیم.

تماس با همکاران ما

ارسال این مقاله از طریق دکمه های زیر

جهت دریافت اخبار و اطلاع رسانی های فوری ، اینستگرام ما را دنبال کنید

نظرات و سوالات و پیشنهادات خود را در پایین بفرستید ، حتما پاسخ داده میشود تا به سوالاتی هم که در ذهن بازدیدکنندگان آینده هست ، کمک کنید